Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny raport!

Dane będą przetwarzane w celu nadania dostępu do raportów CBRE oraz udostępnienia przyszłych raportów. Dowiedz się więcej w Polityce Prywatności, gdzie znajdziesz informacje, jak przetwarzamy dane osobowe oraz jak wycofać zgody.

Kontakt

Joanna Mroczek
CEE Head of Research & Marketing
+48 500 000 583
joanna.mroczek@cbre.com

Jana Prokopcová
Head of Research, Czech Republic
+420 777 043 722
jana.prokopcova@cbre.com

Martin Brecska
Research Analyst, Slovakia
+421 915 876 636
martin.brecska@cbre.com

Monika Fiedoruk
Associate Director
Research & Consultancy, Poland
+48 693 330 163
monika.fiedoruk@cbre.com

Daniela Boca
Head of Research, Romania
+40 726 985 604
daniela.boca@cbre.com

Martin Ofner
Head of Research, Austria
+431 533 408 083
martin.ofner@cbre.com

Gábor Borbély MRICS
Head of Business Development & Research, Hungary
+36 305 475 870
gabor.borbely@cbre.com

Łukasz Kałędkiewicz

Head of Advisory & Transaction Services,

Head of Office Sector

+48 501 501 586

lukasz.kaledkiewicz@cbre.com

OFFICE INTEGRATED SERVICES POLAND

CEE RESEARCH

Mikołaj Sznajder

Head of Advisory & Transaction Offic

e+48 695 271 379

mikolaj.sznajder@cbre.com

Marcin Wołoszka

Client Solutions Manager,Building Consultancy+48 695 272 620marcin.woloszka@cbre.com

Krzysztof Mogielski

Associate Director,Digital and Technology

+48 728 904 405

krzysztof.mogielski@cbre.com